- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(STFR4000800)
Specifications
| Cache | |
| Capacity | 4 TB |
| Colour | Orange |
| Form Factor | 26 x 86 x 135.1 mm |
| Interface | USB-C, USB 3.0, USB 2.0 |
| Product Family | Rugged USB-C |
| Raid | |
| Series | Rugged USB-C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.4 kg |
| SKU | STFR4000800 |
| Barcode # | 763649111697 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
2
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





