- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LACIE RUGGED 2.5" 4FT DROP RESISTANT 5TB USB-C, 2YR
(STFR5000800)
Specifications
| Cache | - |
| Capacity | 5 TB |
| Colour | Orange |
| Form Factor | 18.7 x 86 x 135.1 mm (L x W x D) |
| Interface | USB-C |
| Product Family | LaCie Rugged |
| Raid | - |
| Series | Rugged USB-C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.4 kg |
| SKU | STFR5000800 |
| Barcode # | 763649126158 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
2
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





