Don't pay: $369.00
$328.00
SAVE $41.00 (11%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
LaCie d2 Professional 3.5E 4TB 7200RPM USB 3.1 TYPE C 5YRS
(STHA4000800)
| SKU | STHA4000800 |
| Barcode # | 763649127407 |
| Brand | LACIE |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





