Don't pay: $49.00
$46.00
SAVE $3.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4X90Q59480)
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | 4X90Q59480 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | USB-C to USB-C Cable 2m |
| Brand Name | Lenovo |
Technical Information
| Cable Length | 2 m |
| Data Transfer Rate | 5 Gbit/s |
| Device Supported | Docking Station |
| Monitor | |
| Cable Type | USB |
| Connector Type on First End | USB Type C - Male |
| Connector Type on Second End | USB Type C - Male |
| Connector on First End Details | 1 x USB Type C - Male |
| Connector on Second End Details | 1 x USB Type C - Male |
| SKU | 4X90Q59480 |
| Barcode # | 192158624846 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.130m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





