Don't pay: $23.00
$22.00
SAVE $1.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(910-005934)
Interfaces/Ports
| Host Interface | USB |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | RF Adapter |
| Manufacturer Part Number | 910-005934 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | USB Unifying Receiver |
| Product Line | Unifying |
| Brand Name | Logitech |
Miscellaneous
| Device Supported | Keyboard/Mouse |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
| WEEE |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.2 g |
| Form Factor | External |
| Height | 1.5 cm |
| Width | 0.9 cm |
| Depth | 0.6 cm |
| SKU | 910-005934 |
| Barcode # | 97855159243 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.100m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





