- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(KS13MRUSBL000)
| SKU | KS13MRUSBL000 |
| Barcode # | 812137030450 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 1.5400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.002500000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





