- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Sculpt Comfort Mouse Win7/8 Bluetooth Black
(H3S-00005)
Specifications
| Battery Type | 2 AA alkaline batteries |
| Connectivity | Wireless |
| Dimensions | |
| Interface | Bluetooth |
| Operating System | |
| Series | Sculpt Comfort Mouse |
| Supported OS | |
| Warranty | 1 Year |
| Weight |
| SKU | H3S-00005 |
| Barcode # | 885370448245 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





