- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RJG-00005)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Wired USB 2.0, full speed, Type A |
| Dimensions | 117.5 x 76.3 x 42.3 mm |
| Interface | USB 2.0 |
| Operating System | Microsoft Windows 10/8.1/7 |
| Series | |
| Supported OS | Microsoft Windows 10/8.1/7 |
| Warranty | 1 year |
| Weight | 104 g |
| SKU | RJG-00005 |
| Barcode # | 889842531350 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.150m |
Manufacturer Warranty: 1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





