- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Pro Intellimouse Dark Shadow
(NGX-00015)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Wired |
| Dimensions | 132 x 69 x 43 mm |
| Interface | USB 2.0 full speed compatible |
| Operating System | |
| Series | |
| Supported OS | Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 S/8.1/8/7 *Button customization not supported on Windows 10 S |
| Warranty | |
| Weight | 0.14 kg |
| DPI | Adjustable DPI range up to 16,000 |
| SKU | NGX-00015 |
| Barcode # | 889842435634 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





