- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(P58-00066)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Wired |
| Dimensions | |
| Interface | USB |
| Operating System | |
| Series | |
| Supported OS | |
| Warranty | 3 Years |
| Weight |
| SKU | P58-00066 |
| Barcode # | 885370433852 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.215m |
| Shipping Cubic | 0.001935000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





