$54.00
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDSQQNR-128G-GN6IA)
Specifications
| Capacity | 128GB |
| Card Type | High Endurance microSDXC |
| Class | C10 U3 V30 |
| Interface | microSD |
| Transfer Speed | Up to 100MB/s Read, Up to 40MB/s Write |
| Warranty | 2 Years |
| SKU | SDSQQNR-128G-GN6IA |
| Barcode # | 619659173104 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





