- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDSQQNR-032G-GN6IA)
Specifications
| Capacity | 32GB |
| Card Type | MicroSD |
| Class | Class 10 Full HD Video |
| Interface | MicroSD |
| Transfer Speed | Sequential Read Performance Up to 100MB/s, Sequential Write Performance Up to 40MB/s |
| Warranty | 2 Years |
| SKU | SDSQQNR-032G-GN6IA |
| Barcode # | 619659173067 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





