- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDSQXAF-032G-GN6AA)
Specifications
| Capacity | 32GB |
| Card Type | MicroSDHC |
| Class | U3 |
| Interface | MicroSD |
| Transfer Speed | Read 100MB/s, Write 60MB/s |
| Warranty | Lifetime Limited Warranty |
| SKU | SDSQXAF-032G-GN6AA |
| Barcode # | 619659155100 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





