- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDSQXCG-032G-GN6MA)
Specifications
| Capacity | 32 GB |
| Card Type | microSDHC |
| Class | A1, V30, UHS-I / U3 |
| Interface | microSD |
| Transfer Speed | up to 100 MB/s (read) |
| Warranty |
| SKU | SDSQXCG-032G-GN6MA |
| Barcode # | 619659155414 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





