- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDCZ50-032G)
Specifications
| Capacity | 32 GB |
| Connector Type | USB 2.0 |
| ConnectorType | USB 2.0 |
| Security | |
| Series | SanDisk Cruzer Blade |
| Transfer Speed | |
| Warranty | 2 Year Limited |
| SKU | SDCZ50-032G |
| Barcode # | 619659069193 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





