- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDDD3-064G)
SanDisk 64GB Ultra Dual Drive OTG USB 3.0 Flash Drive for Android - Up to 150 MB/s - Micro-USB and USB 3.0 connectors - Automatically-detected when connected to an OTG-enabled smartphone or tablet. Requires Android smartphone or tablet with On-The-Go (OTG) compatibility - Windows Vista/7/8/10, Mac OS X v10.6 and higher - SDDD3-064G-G46
| SKU | SDDD3-064G |
| Barcode # | 619659160050 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





