- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Ubiquiti UACC-Switch-FM Sleek magnetic wall mount for UniFi compact switches

(UACC-Switch-FM)
| Specification | Details |
|---|
| Dimensions (mm) | 125.6 × 40.4 × 10.4 mm |
| Dimensions (inches) | 4.9 × 1.6 × 0.4 inches |
| Weight | 56.1 g (2 oz) |
| Enclosure Material | Polycarbonate, Silicone Rubber |
| SKU | UACC-Switch-FM |
| Barcode # | 810084699911 |
| Brand | UBIQUITI |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





