- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Ubiquiti UFiber Gigabit Passive Optical Network Splitter 1:8 For use with UFiber OLT solutions
(UF-SPLITTER-8)
| SKU | UF-SPLITTER-8 |
| Barcode # | 817882026819 |
| Brand | UBIQUITI |
| Shipping Weight | 4.8260kg |
| Shipping Width | 0.385m |
| Shipping Height | 0.094m |
| Shipping Length | 0.583m |
| Shipping Cubic | 0.021099000m3 |
Manufacturer Warranty : 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






