- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(65079)
Physical Characteristics
| Product Color | Gold |
General Information
| Product Type | Flash Drive |
| Manufacturer Part Number | 65079 |
| Manufacturer Website Address | http://www.verbatim.com.au |
| Manufacturer | Verbatim America, LLC |
| Product Name | Apple Lightning USB 3.0 Drive 64GB - Gold |
| Brand Name | Verbatim |
Interfaces/Ports
| Host Interface | USB 3.0 |
| Lightning |
Technical Information
| Storage Capacity | 64 GB |
| Windows To Go Certified | No |
| SKU | 65079 |
| Barcode # | 6943760250794 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





