- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(49834)
Interfaces/Ports
| Host Interface | USB 2.0 |
General Information
| Product Type | Flash Drive |
| Manufacturer Part Number | 49834 |
| Manufacturer Website Address | http://www.verbatim.com.au |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | Verbatim America, LLC |
| Product Name | 64GB Store 'n' Go Mini USB Drive - Eucalyptus Green |
| Product Line | Store 'n' Go Mini |
| Brand Name | Verbatim |
Miscellaneous
| Compatibility |
Supported Operating Systems: |
Technical Information
| Storage Capacity | 64 GB |
Physical Characteristics
| Form Factor | External |
| Product Color | Eucalyptus Green |
| SKU | 49834 |
| Barcode # | 23942498346 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





