NEW Open Box - Eufy Security eufyCam 3 (S330) Add-On Camera - HomeBase 3 - not included
$285.00 $449.00
On
Sale
Sale
SKU: VMA1000A
Overview
Get the perfect angle for your Eufy or Arlo security cameras. Easily adjustable mount provides 360 degree swivel and 90 degrees of tilt for the cameras. It’s easy to install and adjust the camera position for indoor, outdoor, wall and ceiling mounting.
(VMA1000A)
| SKU | VMA1000A |
| Barcode # | 606449109139 |
| Brand | EUFY |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
Good fit
By: Robert Ikin on 27 March 2019Tha mounts are easy to setup and do as they designed to do, word of warning the tread depth on the cameras is only about two to three turns.
(4)
$285.00 $449.00