- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AP7152B)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.51 kg |
| Height | 4.4 cm |
| Width | 17.8 cm |
| Depth | 14 cm |
General Information
| Product Type | In-Line Current Meter |
| Manufacturer Part Number | AP7152B |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP7152B |
| Product Name | In-Line Current Meter AP7152B |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AP7152B |
| Barcode # | 731304331421 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 1.5100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






