- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AT-FAN-3PIN)
Astrotek 2x 3pin Male to 3 pin Female Fan Power Cable 18cm
| SKU | AT-FAN-3PIN |
| Barcode # | 9320201002063 |
| Brand | ASTROTEK |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000045000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





