Don't pay: $22.68
$18.00
SAVE $4.68 (21%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Belkin 24W Dual USB-A Car Charger
(CCB001BTBK)
Interfaces/Ports
| USB | Yes |
Technical Information
| Device Supported | USB Type A Device |
Power Description
| Input Voltage | 12 V DC |
| Output Voltage | 5 V DC |
| Maximum Output Power | 12 W |
General Information
| Product Type | Auto Adapter |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Auto Adapter |
| Brand Name | Belkin |
| SKU | CCB001BTBK |
| Barcode # | 745883790425 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





