- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Mbeat MB-USBC480 4-Port USB Rapid Car Charger - Input Voltage: DC12V-24V - Output Voltage: DC5V - 4x LED Indicator - 4x USB ports - 4x ON/OFF switch
(MB-USBC480)
Mbeat MB-USBC480 4-Port USB Rapid Car Charger - Input Voltage: DC12V-24V - Output Voltage: DC5V - 4x LED Indicator - 4x USB ports - 4x ON/OFF switch
| SKU | MB-USBC480 |
| Barcode # | 9346396001384 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.1150kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000816000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





