Don't pay: $34.00
$31.00
SAVE $3.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MB-WCS-02)
Mbeat Gorilla Power 10W Wireless Car Charger with 2.4A USB Charging - Input Voltage: +12V - Wireless Charging Power: Max. 10W - USB Charging Power: +5V/2.4A - Red/Blue LED Status Indicator - Includes Air Vent Clip Mount and Windshield/Dashboard Mount - Supports Qi Compatible devices - MB-WCS-02
| SKU | MB-WCS-02 |
| Barcode # | 9346396002213 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.187m |
| Shipping Height | 0.085m |
| Shipping Length | 0.126m |
| Shipping Cubic | 0.002003000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





