- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
With the mbeat« Power Dot Pro Dual USB Rapid Car Charger offers the quick charge solution while you are in your car and on the road. The car charger can quickly charge your mobile devices and ensure that these devices won't run out of power when you are travelling the whole day.
(MB-CHGR-C248)
DESCRIPTION
With the mbeat« Power Dot Pro Dual USB Rapid Car Charger offers the quick charge solution while you are in your car and on the road. The car charger can quickly charge your mobile devices and ensure that these devices won't run out of power when you are travelling the whole day.
| SKU | MB-CHGR-C248 |
| Barcode # | 9346396001858 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.033m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000208000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





