- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F8M978BT)
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | SmartPhone Holder |
| Manufacturer Part Number | F8M978BT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Car Universal Mount |
| Brand Name | Belkin |
Product Information
| Features | Tilt |
| Multiple Viewing Angle | |
| 360° Rotation | |
| Swivel | |
| Suction Cup | |
| Adjustable Arms | |
| Cable Management |
| SKU | F8M978BT |
| Barcode # | 745883684694 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.212m |
| Shipping Cubic | 0.002205000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





