- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MB-BT-300)
mbeat Bluetooth Hands-free Car Kit 2.1A Charging Port - FM music transmitter function - Play back USB disk/SD card music - MB-BT-300
| SKU | MB-BT-300 |
| Barcode # | 9346396001476 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.217m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.155m |
| Shipping Cubic | 0.001009000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





