Don't pay: $27.23
$18.00
SAVE $9.23 (34%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F7U017BT)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Vehicle Mount |
| Manufacturer Part Number | F7U017BT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Car Vent Mount |
| Brand Name | Belkin |
Physical Characteristics
| Product Color | Metallic Silver |
Product Information
| Device Supported | Smartphone |
| iPhone | |
| Maximum Screen Size Supported | 14 cm (5.5") |
| SKU | F7U017BT |
| Barcode # | 745883730636 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





