- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MB-CHGR-QBS)
mbeat QuickBoost S Dual Port Smart USB Car Charger - Certified Qualcomm Quick Charge 2.0 Technology - Made in compact and portable design - Charge supported devices up to 75% faster than standard charger - MB-CHGR-QBS
| SKU | MB-CHGR-QBS |
| Barcode # | 9346396001643 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.033m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000208000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





