- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
- Dual Port 3.4 A / 17W USB smart car charger. - Fast charging your device at optimized charging speed. - 3.4A total output, auto share when charging two devices.
(MB-CHGR-CC01)
DESCRIPTION
- Dual Port 3.4 A / 17W USB smart car charger. - Fast charging your device at optimized charging speed. - 3.4A total output, auto share when charging two devices.
| SKU | MB-CHGR-CC01 |
| Barcode # | 9346396001841 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.033m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000208000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





