- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B2B118)
General Information
| Product Type | Tablet PC Holder |
| Manufacturer Part Number | B2B118 |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Portable Tablet Stage |
| Brand Name | Belkin |
Product Information
| Application/Usage | Smartphone |
| Tablet PC | |
| Features | Foldable |
| Adjustable Angle | |
| Lightweight | |
| Cable Management | |
| Placement | Desktop |
| SKU | B2B118 |
| Barcode # | 745883638444 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 1.3100kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.254m |
| Shipping Cubic | 0.002794000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





