Don't pay: $217.00
$132.00
SAVE $85.00 (39%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(UH3234-AT)
Specifications
| Compatible Size | Notebook with USB-C Port |
| Product Type | USB-C Multiport Dock |
| Warranty | 2 Years |
| Computer Connections | 1 |
| SKU | UH3234-AT |
| Barcode # | 672792009310 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





