- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F3X1980-4.5-BLK)
| SKU | F3X1980-4.5-BLK |
| Barcode # | 722868639238 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





