- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(2GC309904002)
Specifications
| Compatible/Used for | PS4, PS4 Pro, Elgato Game Capture HD60, HD60 S, HD60 Pro |
| Dimension | |
| Product Type | Audio Adapter |
| Warranty | |
| Weight | 54.4 g |
| Connector Type | 3.5mm Male Jack x 2, 3.5mm Female Jack x 1 |
| SKU | 2GC309904002 |
| Barcode # | 4260195391154 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





