- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F7U079BT03-BLK)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Technical Information
| Cable Length | 90 cm |
| Device Supported | Speaker |
| Smartphone | |
| Audio Device | |
| Cable Type | Mini-phone/USB-C |
| Connector Type on First End | USB Type C - Male |
| Connector Type on Second End | Mini-phone Stereo Audio - Male |
| Connector on First End Details | 1 x USB Type C - Male |
| Connector on Second End Details | 1 x Mini-phone Stereo Audio - Male |
General Information
| Product Type | Audio Cable |
| Manufacturer Part Number | F7U079BT03-BLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | RockStar 3.5mm Audio Cable with USB-C Connector |
| Product Line | Rockstar |
| Brand Name | Belkin |
| SKU | F7U079BT03-BLK |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





