- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(BT-CPB-5)
Brateck Adjustable Under-Desk Computer Case Mount - Material: Metal - Sliding Range: 310mm - Height Adjustable: min 300mm-max 533mm - Width Adjustable: min 88mm-max 203mm - Rotation: 360° - Rated Road: 10Kg - CPB-5
| SKU | BT-CPB-5 |
| Barcode # | 9341756015193 |
| Brand | BRATECK |
| Shipping Weight | 4.4500kg |
| Shipping Width | 0.195m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.020163000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





