- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Gaming MX Switch Type Doubleshot PBT 104/105-Key ANSI Keycap Set - Black - Key puller - Compatibility: K95, K70, K65, K66, K63, STRAFE - Material: PBT Plastic - Construction: Double-shot molded - Backlight enabled - Double thick keycap walls for stability - Full 104/105-Keys for a complete keyboard upgrade - CH-9000235-WW - 2 Years Limited Warranty

(CH-9000235-WW)
| SKU | CH-9000235-WW |
| Barcode # | 843591029742 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.191m |
| Shipping Height | 0.035m |
| Shipping Length | 0.395m |
| Shipping Cubic | 0.002641000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





