Don't pay: $39.00
$31.00
SAVE $8.00 (21%)
Stock Availability
🟢Live
Only 1 left!
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(286J4AA)
Specifications
| Compatible/Used for | refer HP QuickSpecs for compatibility informations |
| Product Type | Keyboard & Mouse Bundle |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 286J4AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.045m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.530m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





