- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft Wired Desktop 600 Series USB Keyboard and Mouse Combo - White - Spill resistant - Media keys, Calculator hot key, Shortcut keys - Optical Mouse - 800-dots-per-inch (DPI) optical sensor - Quiet-touch keys - 3 Years Limited Warranty
(APB-00022)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | USB |
| Dimensions | 456 x 160 x 42.7 mm |
| Interface | USB |
| Mouse Bundle | Yes |
| Operating System | Windows XP / Vista / 7, Mac OS X v10.4 or later |
| Series | Wired Desktop 600 |
| Supported OS | |
| Warranty | 3 Years |
| Weight |
| SKU | APB-00022 |
| Barcode # | 882224742184 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.9300kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.004675000m3 |
3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





