$35.00
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

USB Wired Desktop 320 Mouse Keyboard Combo
(9SR36AA)
Keyboard/Keypad
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Cable |
Interfaces/Ports
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB |
| Pointing Device Host Interface | USB |
Warranty
| Additional Warranty Information | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| Limited Warranty | 1 Year |
Physical Characteristics
| Keyboard/Keypad Height | 16.51 mm |
| Keyboard/Keypad Width | 424.18 mm |
| Keyboard/Keypad Depth | 110.74 mm |
| Pointing Device Height | 35.31 mm |
| Pointing Device Width | 63.25 mm |
| Pointing Device Depth | 103.63 mm |
| Keyboard/Keypad Weight (Approximate) | 413 g |
| Pointing Device Weight (Approximate) | 75.8 g |
Miscellaneous
| Platform Supported | Windows |
| Country of Origin | China |
| Operating System Compatibility | Windows 10 |
Pointing Device
| Movement Detection | Optical |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
General Information
| Product Type | Keyboard & Mouse |
| Manufacturer Part Number | 9SR36AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 320MK |
| Product Name | Wired Desktop 320MK Mouse And Keyboard |
| Brand Name | HP |
| SKU | 9SR36AA |
| Barcode # | 194721888037 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





