- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft Wireless Comfort Desktop 5050 Series USB Mouse & Keyboard - Black
(PP4-00020)
| Brand | Microsoft |
| Model | PP4-00020 |
| Dimensions (WxDxH) | Keyboard: 469 x 218 x 37.3 mm Mouse: 116.7 x 70.25 x 42.2 mm |
| Optical Mouse | Yes |
| Keyboard Features | Ergonomist-approved Comfort Curve design Advanced Encryption Standard (AES) 128-Bit Encryption Built in palm rest Wireless freedom and convenience Customizable shortcut keys |
| SKU | PP4-00020 |
| Barcode # | 889842000306 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.006050000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





