- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Microsoft Wireless Desktop 2000 - Wireless Keyboard and Mouse - Advanced Encryption Standard (AES) - Bluetrack Technology - Windows & Macintosh Compatible
(M7J-00019)
Specifications
| Battery Type | AAA |
| Connectivity | USB |
| Dimensions | 17.6'' x 7.29'' |
| Interface | USB |
| Mouse Bundle | Yes |
| Operating System | Windows XP / Vista / 7 / 8 (excluding Windows XP 64 bit), Mac OSX v10.4.x-10.7, IntelliPoint v8.0, IntelliType Pro v8.0 |
| Series | 2000 |
| Supported OS | |
| Warranty | 3 Years |
| Weight | 1.6 Kg |
| SKU | M7J-00019 |
| Barcode # | 885370252781 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 1.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.530m |
| Shipping Cubic | 0.002650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





