Don't pay: $36.32
$21.00
SAVE $15.32 (42%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Kensington Wireless Keyboard
(KENSINGTON-K72450)
| SKU | KENSINGTON-K72450 |
| Barcode # | 85896724506 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.002350000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





