Don't pay: $85.00
$61.00
SAVE $24.00 (28%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4R184AA)
Interfaces/Ports
| Keyboard/Keypad Host Interface | USB Type A |
Battery Information
| Battery Size Supported | AAA |
| Number of Batteries Supported | 2 |
Keyboard/Keypad
| Keyboard/Keypad Features | Battery Indicator |
| Keyboard/Keypad Connectivity Technology | Wireless |
General Information
| Product Type | Keyboard |
| Manufacturer Part Number | 4R184AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 450 |
| Product Name | 450 Programmable Wireless Keyboard |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Device Supported | Notebook |
| Platform Supported | PC |
| Operating System Compatibility | Windows 10 |
| Windows 11 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 430 g |
| Keyboard/Keypad Height | 18.06 mm |
| Keyboard/Keypad Width | 428.22 mm |
| Keyboard/Keypad Depth | 115.47 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | 4R184AA |
| Barcode # | 196188162637 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.6400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





