- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T585290)
Specifications
| Colour | photo printing |
| Printer Compatibility | Picturemate 210, 250, 270, PM215 PM235 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | - |
| SKU | EPC13T585290 |
| Barcode # | 9314020599071 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.165m |
| Shipping Cubic | 0.001089000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






