Don't pay: $26.00
$23.00
SAVE $3.00 (12%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T671000)
Specifications
| Colour | - |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce Pro WP-4090, Epson WorkForce Pro WP-4530, Epson WorkForce Pro WP-4540, Epson WorkForce Pro WP-4590 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | - |
| SKU | EPC13T671000 |
| Barcode # | 9314020610141 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.2300kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.146m |
| Shipping Cubic | 0.001051000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






