- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 658A Magenta LaserJet Toner Cartridge
(W2003A)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | HP Color LaserJet Enterprise M751dn, HP Color LaserJet Enterprise M751n |
| Warranty | 12 Months |
| Yield | 6000 Pages |
| SKU | W2003A |
| Barcode # | 883585301522 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.6200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.480m |
| Shipping Cubic | 0.002400000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





