- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 905XL Original Ink Cartridge - Cyan (T6M05AA) - Compatible with HP OfficeJet Pro 6970 All-in-One Printer
(T6M05AA)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | J7K33A, J7K34A |
| Warranty | 6 Months Limited Warranty (Return to HP/Dealer) |
| Yield | High~825 pages |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 103 x 111 x 24 mm |
| SKU | T6M05AA |
| Barcode # | 889899101698 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





